Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Hibrit Buz Lazer

Hibrit Buz Lazer Nedir ?

Hibrit Lazer, epilasyon sırasında kıl folikülü için en etkin ve en güvenli iki dalga boyunu (800 nm – 950 nm) aynı anda gönderebilen hibrit bir teknolojidir.

Alexandrite + IPL + Dıot olmak üzere 3 adet cihazın birleşiminden oluşan Hibrit Lazer, en gelişmiş soğutma teknolojisine sahiptir.

Diğer lazer uygulamalarına göre, en yüksek pik gücü ile daha az atış süresi ve daha verimli sonuçlar sağlar.

Hibrit Buz Lazer Nasıl Uygulanır ?

Tüm cilt tiplerine uygulanabilir.İnce tüylerde de etkili olan en gelişmiş sistemdir. Buz Lazer epilasyon kullandığı kademeli ısıtma metodu ile kıl köklerini etkili bir şekilde tahrip ederken çevredeki cildin zarar görmesini önler, ciltte yanık oluşma riskini ortadan kaldırır.

Kademeli ısıtma yöntemi daha yüksek enerji seviyesi kullanılmasına olanak tanıdığından özellikle ince ve açık renkli kıllarda istenen etki sağlanır.

Facial Tip / Yüz Ucu

Buz Lazer kaş arası, kulak içi ve burun içi gibi ulaşılması zor alanlar için özel bir ucu sahiptir. Yüz bölgesinde kullanılan bu uç, erişilmesi güç alanların tedavisine olanak tanır.

Tüm Cilt ve Kıl Tiplerinde Uygulama 4 Mevsim Epilasyona Olanak Sağlamaktadır

Buz Lazer epilasyon sisteminin kullandığı Diode dalga boyu orta derecede melanin emilimine sahiptir. Bu orta emilim seviyesi, gelişmiş kontak soğutma sistemi, patentli ICE™ Teknolojisi (buz başlık) ve patentli in-Motion™ (ütüleme tekniği) tekniği bronz ten dahil tüm cilt tiplerinde ve ince kıllar dahil tüm kıl tiplerinde her mevsimde güvenle uygulama yapılabilmesini sağlar.

Tüm vücut seansı 30-45 dakika sürmektedir.